Гостьова лекція з Інною МЄТЄЛЄВОЮ

12 жовтня 2023, 9:16 pm Автор 
Прочитано 91 разів
12 жовтня 2023 р. відбулася лекція на тему "Інвестиційна діяльність: сучасний стан та перспективи. Основи комунікації з українськими та іноземними інвесторами" для здобувачів освіти спеціальності 051 Економіка ОПП
"Міжнародна економіка", "Економічна кібернетика", "Цифрова економіка".
Лектор - Інна МЄТЄЛЄВА, невиконавчий директор фінансово-інвестиційної групи CharterHCP (Великобританія), директор міжнародного благодійного фонду FFUN SDG, заступник голови правління Української асоціації фінтех та інноваційних компаній, член наглядової ради та ментор ISE Accelerator.
Пані Інна має багаторічний (20+) досвід роботи з інвестиціями та фінансуванням розвитку бізнесу, державних органах та міжнародних інституціях.
Під час лекції пані Інна окреслила сучасні тенденції інвестиційного клімату в Україні, зазначила перспективні джерела фінансування для вітчизняних підприємств та особливості їх використання, звернула увагу здобувачів на оновлення законодавства в інвестиційній сфері та пов'язані з цим перспективи реалізації інвестиційних проектів, підкреслила необхідність активної участі молоді в реалізації інвестиційних проектів (стартапи, гранди тощо) та навела практичні приклади з власного досвіду. 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається