Година корпоративної культури, присвячена Всесвітньому дню соціальної справедливості

20 лютого 2024, 12:57 pm Автор 
Прочитано 110 разів

20.02.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулася година корпоративної культури, присвячена Всесвітньому дню соціальної справедливості, яку провела куратор групи ЕП-312Б Марія Андрієнко.

20 лютого відзначають Всесвітній день соціальної справедливості у відповідності до рішення Генеральної Асамблеї ООН, починаючи з 2009 року.  В нашій країні цей день відзначається з 2011 року з ініціативи Федерації профспілок України й відповідно до Указу Президента України.

При проведенні виховної години значну увагу було приділено історії започаткування Всесвітнього дня соціальної справедливості, було наголошено, що соціальна справедливість – одна з найголовніших цінностей суспільства, запорука його стабільності й благополуччя.

В умовах воєнного стану, результати, здійснюваного Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини моніторингу, засвідчили, що, попри складну економічну ситуацію, Уряд фінансує пенсії, соціальну допомогу громадянам та спрямовує кошти для виплат жителям тимчасово окупованих територій.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається