Години корпоративної культури з відзначення річниці Слобожанського наступу ЗСУ

11 жовтня 2023, 12:07 pm Автор

На кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки відбулись заходи присвячені  відзначенню річниці Слобожанського контрнаступу Збройних сил України. Куратори академічних груп, здобувачі, запрошені гості згадали події річної давності, пов’язані з визволенням Харківщини від російського агресора.

Старший куратор кафедри Кудлай Віра Григоріївна ознайомила учасників заходу з  офіційною інформацією щодо Слобожанського контрнаступу, а також ознайомила з «Щоденником окупації» Володимира Вакуленка К. – болісними і правдими нотатками, які письменник вів від початку повномасштабного вторгнення й під час окупації рідного села Капитолівки на Харківщині. Володимир Вакуленко К. був закатований і розстріляний російськими окупантами за свій вибір БУТИ УКРАЇНЦЕМ.

Ми всі з вами пам’ятаємо подвиг наших воїнів, які відвойовували українську землю, українську ідентичних у російського агресора.  Наш спільний обов’язок – навіки берегти пам’ять про славних воїнів-визволителів, які і зараз виборють Україну, виганяють російського ворога з української землі та здобувають перемогу у кровопролитній війні.

Хвилиною мовчання було вшанувано пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. Це мирні громадяни і наші славні воїни, які ціною свого життя, здоров’я відвойовують  та захищають незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Наступ Української армії на Харківщині з метою звільнення від російської окупації є славною сторінкою сучасної історії України та світової історії військової справи. У результаті наступальної операції, яка почалась 6 вересня 2022 року і тривала близько місяця, було звільнено понад 10 тис. кв. км території. Також українські війська захопили понад 400 танків, понад 400 БМП, до 200 БТР та велику кількість боєприпасів.