Гостьова лекція "Використання GPT моделей у фінаснових технологіях"

27 вересня 2023, 4:57 pm Автор 
Прочитано 98 разів Останнє редагування Четвер, 28 вересня 2023 11:24

27 вересня здобувачі освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 051 "Економіка" та 076 "Підприємництво та торгівля" та викладачі кафедр економіки та бізнес-технологій, а також бізнес-аналітики та цифрової економіки доєднались до гостьової лекції "Використання GPT моделей у фінанcових технологіях".

Михайло Пацан - експерт з питань міжнародних фінансових ринків та криптовалют, розповів як що GPT (Generative Pre-trained Transformer) може відкривати безліч цікавих можливостей для покращення різних аспектів фінансового сектору. Фінансові установи все більше і більше використовують переваги GPT-4 для автоматизації процесів, прискорення транзакцій і підвищення точності. Банки використовують GPT-4 для розробки чат-ботів, які можуть відповідати на запитання клієнтів і надавати персоналізовані поради. Ця технологія також може бути використана для автоматизації адміністративної роботи, наприклад заповнення форм і перевірки інформації. Прийняття фінансових рішень стає дедалі складнішим, і тому компанії вимушені покладаються на штучний інтелект (ШІ), щоб допомогти їм приймати розумніші рішення.

Михайло відзначв, що зі зростанням популярності та можливостей штучного інтелекту почали з’являтися і нові пропозиції на технологічному ринку праці. Наприклад, інженер оперативного управління (prompt engineers чи оперативні інженери). Це посада, яка загалом полягає у тому, аби правильно спілкуватися із системами ШІ та через певні тези чи питання досягати потрібних відповідей під час листування з технологією. 

Учасники зустрічі активно обговорювали можливості використання технологій штучного інтелекту - GPT-4 ( Generative Pre-trained Transformer 4) - останньою версією системи обробки природної мови OpenAI (NLP), як в сфері фінансів так і в інших галузях економіки.

 

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається