Настановча сесія щорічного змагання NBU University Challenge

22 вересня 2023, 9:30 pm Автор

22 вересня відбулася настановча сесія щорічного змагання NBU University Challenge. Настановча сесія відбулася в затишному конференц-центрі НБУ та зібрала представників університетів та вишів з усієї України, які готуються прийняти участь у цьому найбільш престижному та стимулюючому змаганні серед студентів економічних та фінансових спеціальностей.

"NBU University Challenge" спрямований на створення платформи для студентської експертизи, співпраці та розвитку лідерських навичок у сфері фінансів та економіки. Змагання включають в себе інтелектуальні виклики, дебати, розробку стратегій, а також рольові ігри, що реалістично моделюють роботу фінансового сектору.

Цього року в ньому бере участь команда студентів кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки ФЕБА у складі Бронського Олександра, Бойко Іллі, Юсюк Ірини (ОПП Економічна кібернетика) та Мураль Владислава (ОПП Цифрова економіка). Завданням конкурсу є обґрунтована відповідь на запитання «Якими мають бути рішення Правління НБУ щодо процентних ставок, офіційного курсу та валютних обмежень під час війни і чому?»

Робота передбачає побудову низки прогностичних моделей, а на настановній сесії фахівці НБУ ознайомили конкурсантів із практикою аналізу макроекономічного стану та моделювання показників монетарної політики. Неймовірно цікаво та пізнавально, оскільки навички моделювання та знання, набуті під час вивчення дисциплін «Моделювання економіки», «Моделі та методи інтелектуального аналізу даних» та інших, які викладалися здобувачам протягом навчання, можуть знайти своє пряме призначення.

Ми чекаємо з нетерпінням продовження заходу та бажаємо всім учасникам успіхів та вдалих рішень під час "NBU University Challenge." Нехай це змагання стане важливим кроком у вашій професійній кар'єрі та внесе свій внесок у розвиток фінансової галузі нашої країни.