Кафедра бізнес-аналітики та цифрової економіки провела секцію «Глобалізаційні тренди цифрової трансформації економіки» в рамках ІІ МНПК «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення»

17 вересня 2022, 1:11 pm Автор
Прочитано 498 разів Останнє редагування Середа, 27 вересня 2023 16:20

Кафедра бізнес-аналітики та цифрової економіки Національного авіаційного університету в рамках ІІ Міжнародної  науково-практична конференції «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення» 21.10.2021.успішно провела Секцію 2 «Глобалізаційні тренди цифрової трансформації економіки». На секцію було зареєстровано більше 60 учасників,  які надіслали свої тези-виступи на конференцію. Це представники наукових шкіл провідних наукових та навчальних закладів  різних регіонів України. Серед учасників конференції були науковці зарубіжних країн, а також науковці з різних континентів світу.

Така репрезентативність наукової спільноти переконливо  засвідчує  актуальність і важливість заявленої теми секції, а також підкреслює репутацію і високий  імідж в наукових і освітянських колах Національного авіаційного університету та факультету економіки та бізнес-адміністрування.

Приємно зазначити велику зацікавленість темою цифрової трансформації економіки наукової молоді. Так, левова частка надісланих наукових досліджень – це праці молодих науковців. Особливо приємно відмітити високу залученість до роботи конференції здобувачів факультету економіки і бізнес-адміністрування  Національного авіаційного університету. Щира подяка науковим керівникам, які підтримували і мотивували студентів в їхніх наукових пошуках.

Як зазначила в своїй доповіді співголова секції, к.е.н., доцент кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Кудлай Віра Григоріївна, стрімкий розвиток цифрових технологій охопив всі сфери економічного і  суспільного життя. Так, раніше малозрозумілі поняття і явища, як електронна комерція, онлайн-навчання, онлайн-екскурсії, мобільний-банкінг, телемедицина, цифрові квитки в громадському транспорті, цифрові гроші, стали повсякденністю нашого життя.

Цифрові трансформації відбуваються шаленими темпами. Цифрові технології  є головним драйвером змін не лише в економічних  взаємовідносинах, а й у сфері соціально-трудових відносин. В той же час відбуваються зміни у світоглядних і ціннісних переконаннях на рівні особистості та на рівні суспільної свідомості.

Варто зазначити, що саме інформаційно-комунікаційні технології, інформація, як ресурс, цифрові компетенції персоналу є головним джерелом конкурентоспроможності як на рівні підприємства, так і на рівні держави, як на внутрішньому,  так на глобальному міжнародному рівні.

На онлайн-засіданні доповідачі поділились своїми роздумами, ідеями щодо викликів, напрямків та перспектив розвитку цифровізації світової  економіки. В своїх доповідях спікери наголошували, що лідерство в бізнесі, успішність країни та кожної особистості, безпосередньо залежать від активності впровадження та вміння користуватись цифровими технологіями.

Сподіваємось, що участь в роботі секції стала для кожного учасника важливою подією, збагатила новим досвідом, новими емоціями та враженнями. Такі події безумовно сприяють розширенню наукових поглядів і наповнюють креативними ідеями.

конференція 21 жовтня 2021 феба

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua