28 січня 1992 року Верховна Рада України офіційно затвердила синьо-жовтий стяг Державним прапором України. Постанова Верховної Ради України № 2067-ХХ1

28 січня 2022, 4:49 am Автор 
Прочитано 392 разів Останнє редагування Середа, 16 лютого 2022 04:54

З нагоди відзначення цієї важливої і пам’ятної дати студенти групи 225  факультету економіки та бізнес-адміністрування під керівництвом наставника групи Кудлай Віри Григоріївни провели круглий стіл та флешмоб. Цей захід проходив в теплій, родинній атмосфері і сприяв вихованню пошани до національних символів і атрибутів народу України.

Кудлай Віра Григоріїна розповіла про історію Державного прапора, походження синіх і жовтих кольорів. Також було наголошено, що Державний прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під його знаменом йшли до проголошення самостійної Української держави. Це прапор є символом миролюбства. Під час Революції гідності синьо-жовтий стяг був символом не лише української держави, а й її народу, історичної спадковості, цінностей, прагнення свободи і справедливості, готовності до боротьби за власну честь.

 Валерія Мовчан підготувала доповідь-презентацію на тему «10 найцікавіших фактів про Державний прапор України, в якій зазначила, що Державний прапор – невід’ємний атрибут кожної країни.  Державний прапор уособлює самобутність та спадкоємність державотворчих традицій. Синій та жовтий кольори прапору символізували Київську Державу ще до християнизації Русі. Це були також кольори герба Галицько-Волинської держави, більшості міст Київщини та загалом України. Упродовж історичного становлення Української держави синьо-жовтий прапор був символом боротьби за національні та соціальні права українського народу і за часів незалежності став Державним Прапором України. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса і багатство рідної землі.

День державного прапора українці шанують, а прапорці, одяг, аксесуари та прикраси у його кольорах – не просто данина календарю, а щось дійсно важливе для того, хто це вдягнув чи тримає.

Оцініть матеріал!
(3 голосів)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається