Математичні аспекти демократії

11 лютого 2022, 4:56 am Автор
Прочитано 380 разів Останнє редагування Середа, 16 лютого 2022 05:00

В рамках проведення декади природничих наук, 11 лютого 2022 року ліцеїсти Фахового коледжу інженерії та управління НАУ зустрілися з доцентом кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Національного авіаційного університету Лещинським Олегом Львовичем. Тема зустрічі «Математичні аспекти демократії»

Виявляється, математика з давніх давен досліджує процес виборів. І, якщо озброїтися сучасною математичною базою, успіх передбачення гарантовано. Тут і функціональний аналіз, і математична статистика, і дискретна математика, і теорія ймовірності. Тобто науки, якими опікується кафедра бізнес-аналітики та цифрової економіки НАУ і, зокрема, наш поважний гість.

Тема виборів, яку розглядав Олег Львович, зацікавила всіх присутніх. А висновки слухачів були і математичними, і філософськими. Отже, правильний вибір неможливий без аналітичних досліджень ні в науці, ні в житті. І саме математика – не лише основа будь якої фундаментальної науки, а й невід’ємна частина нашого сьогодення.

Всіх бажаючих пізнати таємниці управління за допомогою математики чекають на кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки Національного авіаційного університету.

(1 Голосувати)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua