Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

17 лютого 2022, 8:43 pm Автор
Прочитано 387 разів Останнє редагування П'ятниця, 18 лютого 2022 08:07

Напередодні   Дня Героїв Небесної Сотні студенти та колектив кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки провели захід присвячений вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічненню пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Наша нація виборювала свою свободу, незалежність ціною життя найкращих синів і дочок. І ми низько вклоняємось їхньому невмирущому подвигу, їхній силі духу. Подвиги наших герої дають нам силу, віру, викликають пошану і повагу. Важливо в кожному герої побачити людину, з її мріями, захопленнями, прагненнями.

З доповіддю про Василя Аксеніна (1962-2014),  Героя Небесної Сотні, Героя України виступила доцент кафедри Кудлай Віра Григорївна. Вона зазначила, що подвиги  наших героїв надихають на звитяжну працю, любов до Вітчизни, свого коріння. Старший викладач кафедри Абламська Валентина Михайлівна  продемонструвала відео про події Євромайдану. Своїми роздумами, почуттями поділились інші учасники заходу.

Такі події об’єднують і вселяють впевненість, що

«Ми сильні- коли ми разом!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua