Сінгапурський професор провів лекцію для студентів факультету економіки та бізнес-адміністрування

8 квітня 2022, 6:46 pm Автор 
Прочитано 248 разів

квітня 2022 р. сінгапурський професор Гарі Літ, директор «GL Academy and Consultancy» в онлайн-форматі провів лекцію англійською мовою для студентів, аспірантів та викладачів факультету економіки та бізнес-адміністрування на тему: «Від третього до першого світу: критичні уроки трансформаційної політики Сінгапуру».

Професор Гарі Літ висловив свою підтримку українським студентам та викладачам під час війни. Впродовж лекції сінгапурський професор відмітив основні фактори та етапи трансформації економіки Сінгапуру, місце країни у глобальній економіці, а також зазначив позитивний досвід цієї країни, що може бути використаним Україною. Лекція мала надихаючий характер, з відзначенням сильних сторін та потенціалу України, що є надзвичайно важливим для подальшої відбудови України. Студенти взяли участь у дискусії.

Проведення подібних лекцій із залученням зарубіжних фахівців є важливим чинником інтернаціоналізації вищої освіти в університеті. Особливо під час війни це є мотивуючим фактором підтримки студентів та викладачів світовою академічною спільнотою! 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається