Круглий стіл «Підготовка економістів-аналітиків: проблеми, перспективи, новації»

3 березня 2023, 2:29 pm Автор 
Прочитано 108 разів Останнє редагування Вівторок, 01 серпня 2023 14:42

3 березня 2023 року на Факультеті економіки та бізнес-адміністрування кафедрою бізнес-аналітики та цифрової економіки було проведено круглий стіл «Підготовка економістів-аналітиків: проблеми, перспективи, новації», що відбувся в рамках IV Міжнародної науково-практичної конференції «Бізнес-аналітика: моделі, інструменти та технології». Участь у засідання прийняли викладачі провідних університетів України, стейкхолдери та студенти.

Учасники круглого столу обговорили питання, що стосувалися проблем підготовки фахівців в сфері бізнес-аналізу, а також розвитку сучасних інноваційних практик аналітичної діяльності. Було зроблено наголос на необхідності використання цифрових інструментів та технологій роботи з великими даними.

Зацікавлення викликали результати опитування випускників освітньо-професійних програм «Економічна кібернетика», «Цифрова економіка» та «Міжнародна економіка». Жваве обговорення викликали пропозиції випускників щодо практичної спрямованості освітніх компонент, інноваційних навичок, які було б доцільно отримати підчас навчання.

Проведений захід став корисним і для студентів щодо перспектив їх майбутньої професійної діяльності, розв’язання актуальних проблем сьогодення і пошуків шляхів особистої самореалізації. Завідувачка кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки підвела підсумки круглого столу й окреслила перспективи подальшої роботи.

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається