«Українська пісня – це душа народу, яка єднає і окриляє».

2 лютого 2023, 11:27 am Автор
Прочитано 157 разів Останнє редагування Вівторок, 01 серпня 2023 14:45

2 лютого 2023 року  на кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки  факультету економіки та бізнес-адміністрування відбулось свято, присвячене українській культурі «Українська пісня – це душа народу, яка єднає і окриляє».

Захід відкрила завідувачка кафедри Наталія Касьянова. Як зазначила Кудлай Віра Григоріївна, доцент кафедри, українська пісня змалечку супроводжує нас, розвиває почуття прекрасного, виховує любов і пошану до рідного краю, свого роду.

В дружньому колі наставники та здобувачі поговорили про формування українських пісень, історію та культуру українського народу, сучасну музику, традиції, види пісень та їх метаморфози, а також про щасливе мистецьке майбутнє українців.

І, звичайно, слухали та насолоджувались піснями українського народу.