Майстерклас на кафедрі економіки повітряного транспорту

14 жовтня 2024, 8:48 am Автор

14.10.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбувся майстерклас по роботі із платформою MetaTrader приурочений до Дня економіста. До заходу долучились завідувачка кафедри Олена Ареф’єва, викладачі та здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 051 «Економіка».

MetaTrader 4 – це потужна та гнучка платформа, яка пропонує трейдерам безліч функціональних можливостей для аналізу ринків та укладання угод, з якими в режимі реального часу ознайомив усіх присутніх запрошений спікер, сержант 54 бригади Віктор Іванов.

В ході заходу студенти отримали можливість не лише ознайомитися з основними функціями цього інструменту для фінансового аналізу та трейдингу, але й дізнатися про практичні кейси його застосування при вирішенні економічних задач. Віктор Анатолійович ознайомив усіх із тонкощами та інструментами аналізу ринкових трендів та управління ризиками, що стало чудовою можливістю для студентів поглибити свої знання та отримати практичні навички.

Висловлюємо щиру вдячність спікеру та сподіваємось на подальшу співпрацю !