На ФЕБА привітали учасників студентського самоврядування

26 грудня 2022, 7:45 am Автор
Прочитано 219 разів Останнє редагування Середа, 11 січня 2023 07:53

На факультеті економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА )було проведено святкову зустріч з учасникам органів студентського самоврядування!!!

За підсумками першого семестру 2022-2023 н.р. Студентська Рада ФЕБА  (СР ФЕБА) організувала благодійні ярмарки та творчі вечорниці, «Містера ФЕБА» та брали участь у заходах «Тижня першокурсника ФЕБА», наукових конференціях та акредитаціях освітніх програм. Творче об’єднання студентів та аспірантів ФЕБА (ТОСА ФЕБА) здобули перемоги у «Кубку мінуса» та «Кубку ректора».  Первинна профспілкова організація студентів, аспірантів а докторантів ФЕБА (ППОСАД ФЕБА) сприяла та  допомагала у втіленні ідей здобувачів у складні часи військово стану. І особливого визнання заслуговує діяльність Студентської ради Студентського містечка та гуртожитку №6 за підтримку побуту, створення безпечних і комфортних умов для студентів ФЕБА!

З вітаннями та смаколиками з нагоди свята Св. Миколая до студентів звернулись декан Сергій Смерічевський і засупники Ольга Вовк та Оксана Попович. Також студентів-активістів привітали завідувачі кафедр ФЕБА, вручивши подяки за громадську діяльність, відповідальність, творчі й наукові здобутки!

Спілкування та нові ідеї студентства і адміністрації ФЕБА створюють умови для взаєморозуміння, спільних планів та результативності розвитку факультету!