На ФЕБА відбулись зустрічі щодо векторності євроінтеграції України в рамках святкування днів Європи.

20 травня 2023, 10:18 am Автор

Враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію в Україні щорічно відзначають у травні День Європи. З 2023 року День Європи відзначається 9 травня в Україні та інших країнах на відзначення миру та єдності на європейському континенті, тому протягом травня на факультеті економіки та бізнес-адміністрування відбуваються тематичні заходи.

На кафедрі економіки та бізнес-технологій ФЕБА 19 травня було проведено захід до відзначення Дня Європи на тему: «Бізнес України за курс Європейської інтеграції: стан, перспективи, цінності». Із вступною промовою до присутніх звернулась завідувач кафедри Оксана Чумак, яка нагадала історію виникнення та значення цього свята для України, підкреслила важливість євроінтеграційних процесів в країні для відновлення та забезпечення розвитку економіки України. Доцент Вероніка Командровська акцентувала увагу присутніх на базових європейських цінностях, дотримання яких є передумовою вступу до ЄС. У заході взяв участь керівник Інформаційного центру Асоціації європейських прикордонних регіонів у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця, Едуард Сиромолот. Він розповів про стан та напрямки реалізації партнерства із країнами ЄС у сфері транскордонного співробітництва, окреслив основі перспективи та переваги для України. Зі змістовними доповідями виступили здобувачки групи 317 ФЕБА Марина Неклюдова та Галина Галавська, які розкрили практичний зміст євроінтеграції й ті переваги та можливості, які з’являються в українського бізнесу. Питання підняті на даному заході викликали жваву дискусію, під час якої було окреслено напрямки подальших досліджень щодо розвитку бізнесу за умов євроінтеграції.

Кафедра бізнес-аналітики та цифрової економіки ФЕБА протягом травня 2023 року проводить фотовернісаж «День Європи» у корпоративному Google Classroom.

19 травня 2023 року доценткою кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА Марією Андрієнко проведено кураторську годину в групі ЕП-212Б, присвячену Дню Європи, на якій було підкреслено значення та історичну сутність цього свята для нашої країни.

Сьогодні Україна є кандидатом на вступ до Європейського Союзу, в майбутньому членство в цьому союзі – це чимало вигод, зокрема економічних: доступ до європейського ринку, що сприятиме економічному зростанню та достатку людей.