Щорічна конференція "Access2Finance"

21 жовтня 2023, 7:37 am Автор
Прочитано 147 разів Останнє редагування Вівторок, 24 жовтня 2023 09:44

19 жовтня в Інноваційному парку UNIT.CITY відбулась третя щорічна конференція "Access2Finance".

Понад півтора роки повномасштабної війни докорінно змінили існуючі моделі ведення бізнесу. Підприємцям довелося, оговтавшись від шоку, підлаштовуватися до нових суворих умов. Але час триває, і перед нами постають все нові задачі, серед яких і створення міцного фундаменту для подальшого відновлення української економіки. Одним із важливих напрямків є розвиток ММСБ. Саме тому Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній провела третю щорічну конференцію Access2Finance.

Під час конференції розглядались питання:
  1. Як управляти фінансами під час війни за відсутності стабільності?
  2. Що робити з уже існуючими кредитами та чи варто брати нові?
  3. Хто може отримати інноваційний грант від держави та міжнародних організацій?
  4. Які кредитні продукти наразі доступні до використання?
  5. Які можливості для компаній створює Європейський Союз?

Спікерами події виступили:

На заході були заслухані доповіді та виступи спікерів:

• Презентація "Аналіз фінансової поведінки українців у кредитуванні"
  • Презентація дослідження про стан справ малого та середнього бізнесу (МСБ)
  • Панельна дискусія "Стан доступу до фінансування ММСБ в Україні: проблеми та шляхи вирішення"
  • Доповідь "Власна справа. Можливість для підприємців у воєнний час"
  • Доповідь «Можливості для фінансування ветеранського бізнесу»
  • Воркшоп "ТОП-10 помилок при заповненні грантової заявки та як їх уникнути"
  • Панельна дискусія "Актуальні інвестиційні можливості для ММСБ"
  • Практичний Блок "Корисні сервіси для МСБ"
  • Доповідь "Презентація програм з підтримки фінансування мікро, малого та середнього підприємництва України в умовах війни"

Такі заходи надають корисну та вичерпну інформацію з "перших рук" від провідних фінансових установ країни щодо проблем та перспектив фінансового забезпечення функціонування малого та середнього бізнесу в Україні. Дякуємо нашим стейкхолдерам за можливість долучитись до події FinTech та чекаємо нових зустрічей!