Сталість – це системне мислення заради майбутнього» Лекція для майбутніх маркетологів від Голови ради роботодавців ФЕБА

13 лютого 2023, 2:10 pm Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 260 разів Останнє редагування Вівторок, 14 лютого 2023 14:17

13 лютого відбулась чергова зустріч з Головою ради роботодавців ФЕБА, начальником відділу маркетингу ДП «Національного спортивного комплексу «Олімпійський» Заводовский Станислав.

Лекція на тему «Маркетинг інновацій та сталий розвиток в спорті» пройшла для здобувачів ВО спеціальності «Маркетинг» в рамках дисциплін «Маркетинг сталого розвитку в умовах цифровізації» та «Соціально-відповідальний маркетинг».

Сучасний бізнес-ландшафт зараз знаходиться під сильним впливом захисту навколишнього середовища, сталого та інноваційного розвитку, різноманітних урядових ініціатив, спрямованих на те, щоб зробити світ здоровішим та стійкішим. Відповідно до прогнозів, бізнес-лідерам необхідно інвестувати в маркетинг сталого розвитку і загальну соціально-відповідальну трансформацію, щоб забезпечити дотримання нормативних вимог, а також звернутись до сучасного споживача, бути високо конкурентним в сучасних ринкових умовах.

Всі ці актуальні питання піднімались на лекції та розглядалися на прикладі спортивної сфери та знайшли відклик у здобувачів та викладачів кафедри маркетингу!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua