Традиційні вітання студентства ФЕБА з нагоди дня св. Миколая.

11 грудня 2023, 7:06 pm Автор

На факультеті економіки та бізнес-адміністрування було проведено святкову зустріч з учасникам органів студентського самоврядування!!!

За підсумками першого семестру 2023-2024 н.р. Студентська Рада ФЕБА  (СР ФЕБА) організувала заходи «Тижня першокурсників ФЕБА», благодійні ярмарки та творчі вечорниці Педставники студентського самоврядування також брали участь в організації наукових конференцій та акредитації освітніх програм.

Творче об’єднання студентів та аспірантів ФЕБА (ТОСА ФЕБА) за 2023 рік стали віце-чемпіонами на «Студентській Весні», здобули бронзу у «Кубку мінуса»

Первинна профспілкова організація студентів, аспірантів а докторантів ФЕБА (ППОСАД ФЕБА) сприяла та  допомагала у втіленні ідей здобувачів у складні часи військово стану.

Особливого визнання заслуговує діяльність Студентської ради Студентського містечка та гуртожитку №6 за підтримку побуту, створення безпечних і комфортних умов для студентів ФЕБА! І особливої вдячності заслуговують менеджери академічних груп ФЕБА, котрі забезпечили адаптацію одногрупників до повернення з дистанційного навчання в аудиторії, щоденно допомагають у реалізації навчальних, виховних і наукових заходів факультету.

З вітаннями з нагоди свята Св. Миколая до студентів звернулись в.о. декана Світлана Петровська та представники кафедр. Кращим здобувачам освіти факультету були  вручені подяки та смаколики.

Спілкування та нові ідеї студентства і адміністрації ФЕБА створюють умови для взаєморозуміння, спільних планів та результативності розвитку факультету!