Участь у роботі VI Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури»

26 травня 2023, 1:47 pm Автор

25-26.05.2023 завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту Олена Ареф’єва взяла участь у роботі VI Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури», яка відбулась у змішаному форматі на базі кафедри економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

В ході заходу відбулись науково-практичні дискусії:

- Сталий економічний розвиток та формування інноваційної інфраструктури: реалії, перспективи, виклики;

- Розвиток інноваційної інфраструктури в умовах цифровізації. SMART-економіка;

- Проблеми і перспективи функціонування екосистем генерування та комерціалізації інновацій на засадах взаємодії учасників інноваційної інфраструктури;

- Ресурсне забезпечення бізнесу в сучасних умовах розвитку інноваційної інфраструктури;

- Архітектура і будівництво у системі інноваційної інфраструктури у воєнний та повоєнний період; та круглі столи:

- Сталий економічний розвиток в умовах діджиталізації: досвід ЄС;

- Економічна освіта майбутнього: освітні програми, ринок праці, потреби стейкхолдерів.

Дякуємо огранізаторам за можливість долучитись до плідної дискусії, а змістовні висновки, які зроблені за результатами заходу сприятимуть розвитку інноваційної інфраструктури, економічної освіти і стануть каталізатором змін у сучасному світі.