Відбулась Вчена рада факультету економіки та бізнес-адміністрування

8 червня 2023, 7:10 am Автор

8 червня 2023 року відбулась Вчена рада факультету економіки та бізнес-адміністрування, на якій було розглянуто:

• Звіт з виховної роботи за 2022-2023 навчальний рік,
  • Звіт з наукової роботи за за 2022-2023 навчальний рік,
  • Кандидатури на отримання іменних стипендій здобувачами факультету за наукові, громадські та волонтерські досягнення,
  • Конкурсні питання щодо розгляду кандидатур на заміщення вакантних посад,

Члени Вченої ради факультету, заслухавши звіти, позитивно оцінили результати виховної та наукової роботи, а також обговорили подальші перспективи розвитку науково-педагогічного потенціалу.

Дотримуючись норм законодавства та процедури таємного голосування, було обрано кандидатури на заміщення вакантних посад, що показало підтримку рекомендації колективів кафедр факультету.

Також члени Вченої ради факультету підтримали рекомендації Стипендіальної комісії ФЕБА щодо кандидатур на  отримання іменних стипендій здобувачами факультету за наукові, громадські та волонтерські досягнення, відмітивши не лише високу успішність здобувачів, а й визнання результатів їх досліджень у національних і міжнародних конкурсах.