З днем української писемності та мови!

27 жовтня 2023, 12:03 pm Автор

Колектив факультету економіки та бізнес-адміністрування вітає з днем української писемності та мови !!!  Викладачі й здобувачі вищої освіти ФЕБА долучились до Всеукраїнського Радіодиктанту національної єдності. А також ФЕБА  став учасником  Марафону Національного авіаційного університету з нагоди свята.

У Марафоні з нагоди днем української писемності та мови із вітальними словами виступили:

- Проректор з гуманітарної політики та інновацій НАУ Світлана Тімкіна;

- декан ФЛСК Наталія Ладогубець;

- в.о. декана ФЕБА Світлана Петровська.

На заходи із вшанування свята завітав  Стеценко Кирило, професор КНУ імені Тараса Шевченка, професор Академії мистецтв імені Павла Чубинського, народний артист України, скрипаль і композитор, голова Київського міського об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка, котрий розкрив цінності української писемності, акцентував на значенні мови у розвитку народу. Викладач кафедри української мови та культури  НАУ Христина Стецик розповіла про особливості нового правопису.

Унікальність та сила української мови надихає на Перемогу, зберігає цінності та віру в майбутнє!