Захист кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Економіка підприємства»

15 червня 2024, 9:19 am Автор
Прочитано 208 разів Останнє редагування П'ятниця, 21 червня 2024 09:24

14 та 15 червня на кафедрі економіки повітряного транспорту відбувався захист кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Економіка підприємства» перед державною екзаменаційною комісією у складі: Ірина Мягких, д.е.н., професор, професор кафедри підприємництва та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну; Олена Ареф’єва, д.е.н., професор, завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту; Альона Ковальчук, к.е.н, доцент кафедри економіки повітряного транспорту, гарант ОПП «Економіка підприємства»; Анатолій Тофанчук, к.е.н., доцент, доцент кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки, Наталія Кравчук, к.е.н., доцент, доцент кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки.

Здобувачі вищої освіти підготували кваліфікаційні роботи за актуальними темами у сфері функціонування підприємств в умовах сучасних викликів економіки. Кваліфікаційні роботи виконані на належному методичному та практичному рівні, який відповідає вимогам НАУ. Представлені до захисту роботи мають як теоретичну, так і практичну цінність, оскільки виконані за матеріалами реальних підприємств, які здійснюють свою діяльність на території України.

Вітаємо здобувачів вищої освіти четвертого курсу із успішним захистом дипломів та завершенням бакалаврату !