Засідання науково-дослідного гуртка «Синергія»

20 листопада 2023, 1:16 pm Автор

20.11.2023 року професоркою кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА Наталією Васюткіною проведено засідання науково-дослідного гуртка «Синергія» на тему: «Сталий розвиток підприємств в контексті євроінтеграційних процесів України у глобальну спільноту»

У форматі науково-практичного семінару здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня презентували свої дослідження, що викликали цікаву дискусію і обговорення нагальних проблем, перепонів щодо сталого розвитку підприємств в євроінтеграційних умовах.

До науково-практичного семінару долучились завідувач кафедри, науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти.

Дякуємо доповідачам за ґрунтовні дослідження, цікаву дискусію бажаємо подальших здобутків на навчально-науковій ниві!