Засідання наукового гуртка «Синергія» на кафедрі економіки повітряного транспорту

16 травня 2024, 10:33 am Автор

16.05.2024 року на кафедрі економіки повітряного транспорту за координації завідувачки кафедри Олена Ареф’євої та старшої викладачки кафедри Наталії Сафонік відбулось засідання наукового гуртка «Синергія» на тему: «Інноваційна інфраструктура  та стратегічні підходи до розвитку підприємств». До засідання долучились керівник гуртка Наталія Васюткіна та викладачі кафедри.

В ході засідання здобувачкою вищої освіти Анастасією Кривіцькою було презентовано дослідження в якому закцентовано увагу на моделях стратегічного управління, основних аспектах ефективності стратегії підприємства, обґрунтовано рекомендації щодо вибору стратегії та охарактеризовано основні етапи стратегічного управління.

Зважаючи на актуальність обговорюваної тематики, захід звершився активною дискусією.