Зустріч колективу ФЕБА із спеціалісткою із залучення молодих талантів та бренду роботодавця «PricewaterhouseCoopers Україна»

30 червня 2023, 3:09 pm Автор

Кафедра економіки повітряного транспорту факультету економіки та бізнес-адміністрування 30 червня 2023 року організувала зустріч із спеціалісткою із залучення молодих талантів та бренду роботодавця PricewaterhouseCoopers Україна  (PwC) Вірою Кривокінь.

PwC – глобальна мережа фірм з більш ніж 327000 співробітників у 155 країнах світу. В ході зустрічі розглянули сфери діяльності компанії, основні дії, які необхідно здійснити, щоб розпочати свою кар’єру в PwC та акцентували увагу на основних знаннях та навичках, які необхідні для роботи.

Також спеціалістка розповіла про можливості стажування здобувачів вищої освіти , що дозволить отримати унікальний досвід у міжнародній компанії.

Дякуємо експертці за цінну інформацію та сподіваємось на плідну співпрацю.