Зустріч зі здобувачами вищої освіти кафедри економіки повітряного транспорту щодо формування індивідуальної освітньої траєкторії

2 лютого 2024, 11:14 am Автор

02.02.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулась зустріч зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня щодо формування індивідуальної освітньої траєкторії

У своєму вступному слові завідувачка кафедри Олена Ареф’єва ознайомила здобувачів вищої освіти із Положенням про формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувача вищої освіти в Національному авіаційному університеті.

Гарант ОПП «Економіка підприємства» Альона Ковальчук ознайомила здобувачів вищої освіти із переліками вибіркових дисциплін, їх силабусами із зазначенням посилань на відповідні веб-ресурси.

Наталія Сафонік ознайомила здобувачів вищої освіти із порядком та особливостями обрання вибіркових дисциплін, відповідно до вище зазначеного Положення та Покрокової інструкції для роботи здобувача вищої освіти в АСФІОТ.

Слід зауважити, що вибіркові навчальні дисципліни відіграють важливу роль у забезпеченні набуття компетентностей та досягнення програмних результатів навчання.