18 грудня 2018, 12:00 am Автор
Прочитано 1014 разів Останнє редагування Середа, 19 грудня 2018 11:59

17.12.2018 Ректор НАУ Володимир Ісаєнко нагородив студентів, які відзначились у навчальній, науковій, творчій та спортивній діяльності. Від факультету економіки та бізнес-адміністрування була відзначена студентка  групи КБ-210 Волощук Дарія Володимирівна.

Студентка була переможцем І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Математика» та учасником ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Математика» (м.Суми), учасниця багатьох науково-практичних конференцій, олімпіад та  приймвала участь у роботі секції «Прикладна математика» (за результатами роботи секції посіла 1 місце) та секції «Гуманітарні науки» (англійська мова) в рамках XVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Політ».

Студентка входить до складу збірної НАУ з дзюдо та неодноразово була призером змагань: 2 місце у Чемпіонаті м. Києва серед студентів, 1 місце у Кубку Ректора НАУ; брала участь у Чемпіонаті України серед студентів.

Активно займається благодійною діяльністю (двічі брала участь у заході WOWkids Forum в якості волонтера). Студентка Волощук Д.В. є достойним представником студентства ФЕБА.

Вітаємо з відзнакою!