Для здобувачів четвертого року навчання ОПП “Маркетинг” та ОПП “Електронний маркетинг” було проведено семінар «Академічна доброчесність та навички якісного академічного письма ».

8 лютого 2023, 10:02 am Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 234 разів Останнє редагування Середа, 15 лютого 2023 10:17

Під час семінару учасниками були розглянуті такі питання: академічна доброчесність, як чинник якості освіти; принципи академічної доброчесності; сутність основних видів порушень академічної доброчесності та академічної відповідальності; правила цитування і посилання на джерело інформації.

Гарант ОПП "Електронний маркетинг", доцент кафедри маркетингу, Ярмолюк Я.О., детально розповів про процедуру перевірки кваліфікаційних робіт на плагіат за допомогою програми Unichek.
Презентаційний тематичний виступ на семінарі було підготовлено доцентом кафедри маркетингу, відповідальною за забезпечення академічної доброчесності Радченко Г.А. та експертом НАЗЯВО Чернишовою Т.В.

Наразі четвертокурсники працюють над написанням бакалаврських кваліфікаційних робіт і підхід до формування власних наукових здобутків на принципах академічної доброчесності стане запорукою їхньої якісної освіти.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua