Каталог вибіркових дисциплін

15 листопада 2022, 6:00 pm Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 311 разів Останнє редагування Неділя, 20 листопада 2022 18:08

14 листопада на засіданні кафедри маркетингу ФЕБА НАУ було запропоновано для обговорення питання щодо перегляду та наповнення каталогу вибіркових дисциплін для здобувачів першого бакалаврського рівня вищої освіти на 2023-2024 н.р.

На засіданні, окрім НПП кафедри, також були присутні представники роботодавців та стейкголдерів:
Голова ради роботодавців ФЕБА, начальник відділу маркетингу ДП «Національного спортивного комплексу «Олімпійський» - Станіслав Вікторович Заводовський;
Радник генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» - Кирил Володимирович Астахов;
Головний спеціаліст департаменту досліджень і розслідувань ринків невиробничої сфери Антимонопольного комітету України - Анна Миколаївна Слободяник;
Голова студентської ради ФЕБА - Ткачук Мілена, а також від здобувачів вищої освіти були представники кожного курсу, відповідно
ОПП Маркетинг: Камінська Людмила, Грабар Даніела, Мариніна Олена (англомовний проект), Лісова Каріна;
ОПП Електронний маркетинг: Дитинчук Костянтин, Соболєва Аліна, Марчук Валерія.
В процесі обговорення висловили свою думку Станіслав Заводовський та Кирил Астахова, які зазначили, що з точки зору роботодавці та запитів ринку, наповнення каталогу є достатньо актуальним. Мілена Ткачук та Грабар Даніела, в свою чергу запропонували додати до каталогу освітні компоненти, на кшталт "Project-management" та "Контент-маркетинг" для ОПП "Маркетинг", які є дуже затребуваними у студентів, а також додати "Event-marketing" до списку ВК у ОПП "Електронний маркетинг".
До дискусії приєдналися гаранти освітніх програм та викладачі кафедри з інформацією про те, що минулорічні запити від здобувачів враховані та відобразились у запропонованих до вибору дисциплін.
Згуртованість та злагоджена робота на спільний результат - передумова успіху!
Разом до Перемоги!
Тримаймося!
#маркетологинау

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua