Народжені в сорочках. Сила і гордість нашої вишиванки

20 травня 2023, 11:56 am Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 294 разів Останнє редагування Субота, 20 травня 2023 12:30

Вже традицією стало святкування Дня вишиванки кафедрою маркетингу, всі разом, викладачі та студенти, об’єднані вірою, мріями та гордістю!

Українська вишита сорочка пройшла довгий та часом нелегкий шлях до наших днів. Наші предки залишили нам у спадок величезний скарб. І ми зобов'язані не тільки не втратити цей скарб, а й примножити його та передати у спадок нашим нащадкам. Українська вишиванка – як символ родової пам'яті, порядності, вірності та любові, вона відображає характер всього народу. Це символ сили, краси, волі та єдності.

Зараз всі ми з вами символічно вишиваємо «сорочку» для нащадків, української молоді і наступних поколінь українців….Якою вийде та «вишиванка»? На якому полотні, якими квітами-сльозами, візерунками-історіями, барвами-настроями та нитками-спогадами вона буде прикрашена – залежить від кожного з нас!

Нехай в День вишиванки цей унікальний, особливий символ українців єднає нас усіх задля перемоги, такої довгоочікуваної та омріяної, вистражданої та справедливої!

Вишиванка – Вкраїна і доля.
В ній не лише барвиста краса.
В ній боролися предки за волю
І відходили на небеса.
Жито жали і хліб випікали,
І у парі ішли під вінець.
В ній дітей своїх благословляли
Батько й мати, від щирих сердець.
Вишиванко моя, вишиванко,
Ти- як пісня, у серці моїм.
Одягну тебе в будні і свята,
Щоб любов поселилася в нім.

@Тетяна Строкач

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua