Рада роботодавців ФЕБА провела заключне засідання в 2022 році

21 грудня 2022, 5:52 am Автор

21 грудня 2022 року відбулась заключне засідання Ради роботодавців факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА).

На зустріч приєднались декан Сергій Смерічевский та запрошені завідувачі кафедр ФЕБА, потенційні нові учасники Ради. Згідно протоколу було заслухано доповіді завідувачки кафедри маркетингу Тетяни Князєвої та завідувачки кафедри фінансів, обліку та оподаткування Тетяни Косової щодо результатів акредитації освітніх програм у 2022 році з акцентуванням на участь стейкхолдерів та роботодавців у освітньому процесі. На засіданні також було оновлено склад Ради роботодавців ФЕБА, до якого увійшов представник Асоціації митних брокерів України.