СЛАВА ГЕРОЯМ! СЛАВА ЗАХИСНИКАМ!

17 жовтня 2022, 4:22 am Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 410 разів Останнє редагування Понеділок, 17 жовтня 2022 04:31

Надзвичайно насичена за рівнем емоцій, сліз від спогадів, хвилювань та вражень була онлайн зустріч з військовослужбовцем державної прикордонної служби, сержантом Ігорем Коротуном, який з 24 лютого, перебуваючи на службі, зустрічав ворожі атаки на першій лінії оборони Волновахи. Отримав тяжке поранення, відновлюється, та вже повернувся на службу.

Натхненні, патріотичні студенти-маркетологи та професорсько-викладацький склад кафедри маркетингу привітали захисника, а в його особі всіх мужніх героїв та захисниць, зі святом флешмобом «від серця до серця», постерами, малюнками, відео зверненнями, навіть авторськими віршами!!! Як сказав Ігор: "Заради такою молоді ми стоїмо!"
Щиро вдячні дружній кафедрі маркетингу та туризму Маріупольського державного університету за запрошення та можливість наповнитися оптимізмом та ще більш зміцнити віру у Перемогу!
Історія та наші сучасні події, неодноразово довели величезну роль у розбудові вільної країни – виховання патріотичної молоді, з Україною в серці!
Навіть на відстані відчувалось тепло, вібрації пошани та вдячності!
Наші захисники щодня і щомиті захищають нашу державу, піддаючи своє життя і здоров'я небезпеці.
Безмежна Вдячність!
Безмежна Гордість!
Безмежна Повага!
Разом до Перемоги! ??
#маркетологинау

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua