Спільнота факультету економіки та бізнес-адміністрування мала задоволення спілкування з власником компанії Ancientsmithy Михайлом ПЕРЕСУНЬКО в рамках циклу гостьових лекцій кафедри маркетингу

27 квітня 2023, 7:30 am Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 196 разів Останнє редагування Четвер, 27 квітня 2023 07:35

Компанія Ancientsmithy спеціалізується на виробництві кованих виробів ручної роботи, займає третє місце в світі за обсягами виробництва та продажу, тому тема лекції «Особливості міжнародної маркетингової діяльності в сучасних умовах», яка включала розкриття підтеми виходу з новим товаром на закордонний маркетплейс на прикладі маркетплейсу Etsy, була цікава та викликала жваве обговорення у форматі відповідей на запитання протягом 40 хвилин.

Михайло надав вичерпні відповіді на питання: які параметри впливають на позиціонування магазину в результатах пошуку на маркетплейсі? Як можна оптимізувати розміщення магазину на маркетплейсі для забезпечення максимальної продуктивності та виручки? Надав слушні поради стосовно перших кроків при запуску стартапів та оптимального формату співпраці з партнерами та організації логістики.
Щиро вдячні Михайлу за актуальну, сучасну інформацію з практичними кейсами колаборацій, партнерських програм та особлива подяка за неймовірний заряд позитива та можливістю надихнутися перспективами та оптимізмом.

З вірою в Перемогу!
#маркетологинау

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua