Відбулася міжнародна науково-практична конференція «Інноваційно-інвестиційні проблеми кластеризації економіки України»

9 грудня 2019, 4:44 pm Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 1630 разів Останнє редагування Понеділок, 09 грудня 2019 19:16

Кафедрою маркетингу Факультету економіки та бізнес-адміністрування  за підтримки Батумського державного університету  імені Шота Руставелі (Грузія) та Познанської вищої школи педагогіки та адміністрації імені Мешка І (Польща) 6 грудня 2019 року була проведена Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційно-інвестиційні проблеми кластеризації економіки України».

У конференції взяли участь понад 60 науковців, викладачів, аспірантів, магістрантів та студентів з навчальних і наукових закладів України та зарубіжжя. З вітальним словом до учасників конференції звернулась декан ФЕБА Світлана Петровська та голова організаційного комітету Сергій Смерічевський.

На пленарному засіданні з доповіддю про «Перспективи розвитку промислового кластеру корпорації "Siemens" виступив провідний фахівець корпорації «Siemens» Сергій Зацаринін.  Доповідь «Системний аналіз потоків вертикально-інтегрованої компанії»  презентував Юрій Колбушкін, член правління НАК «Нафтогаз України». Сергій Гриценко, професор кафедри логістики ФТМЛ,  виступив з доповіддю «Організація екологічно-спрямованої діяльності транспортно-логістичних кластерів з використанням інноваційних інтелектуальних технологій», Олена Паливода, професор кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств ФТМЛ, представила доповідь та презентацію на тему «Концептуально-методологічний підхід до оцінювання синергетичних ефектів кластер них структур в економіці України».

Конференцію відвідала група студентів з Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Під час роботи секцій студенти провели плідні дискусії, крім цього ознайомились з історією  університету, відвідали видатні місця, причому гідами виступали безпосередньо студенти НАУ.

За результатами конференції також планується видання міжнародної колективної монографії «Кластерна модель інноваційного розвитку національної економіки: інфраструктурний та інвестиційний аспекти». Монографія буде видана за участі партнера конференції – Познанської вищої школи педагогіки та адміністрації імені Мешка І (Польща) з присвоєнням їй міжнародного індексу ISBN.

 

  

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається