Вітаємо переможців!

5 червня 2023, 4:22 pm Автор

02.06.2023 р. відбулося підведення підсумків Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 051 «Економіка» під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, який проходив на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

За спеціальністю 051 «Економіка» було представлено 102 наукових роботи студентів зі всіх куточків світу, а диплом І ступеня здобув Вадим Попов, здобувач освіти 4-го курсу Національного авіаційного університету, що навчається на факультеті економіки та бізнес-адміністрування за освітньою програмою «Економічна кібернетика». Наукове дослідження Вадима Попова було проведено за темою «Фактори економічного зростання і їх моделювання методами інтелектуального аналізу даних (на прикладі країн світу») під керівництвом д.е.н., професора кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки ФЕБА Тельнової Г.В.

З метою обґрунтування засад політики економічного росту у період посткризового відновлення економіки Вадим провів ґрунтовне дослідження ключових факторів, що впливають на економічне зростання на основі даних зі 119 країн світу та із застосуванням методів інтелектуального аналізу даних (загальні дерева класифікації та регресії (CART) і асоціативні правила) та розробив моделі економічного росту, довів його детермінанти та потенційний вплив рішень державного уряду на ріст економіки країни.

Вітаємо колектив переможців та бажаємо нових наукових здобутків!