Викладачі-економісти взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Управління розвитком економічного середовища в умовах глобальних трансформацій»

24 травня 2023, 12:34 pm Автор

Науковці-економісти розвивають дослідницькі зв’язки Національного авіаційного університету попри безпекові виклики. 23 травня 2023 року у Українській інженерно-педагогічній академії (м. Харків) відбулась Міжнародної науково-практичної конференції «Управління розвитком економічного середовища в умовах глобальних трансформацій». Викладачі кафедри економіки повітряного транспорту факультету економіки та бізнес-адміністрування долучилась до роботи пленарного комітету та засідань конференції .

Пленарне засідання конференції розпочалось із вітальних слів членів програмного комітету, до якого ввійшли і представники Національного авіаційного університету. Зокрема, на пленарному засіданні з вітальним словом та науковою доповіддю виступила завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту, докор економічних наук, професор Олена Ареф’єва.

Робота конференції передбачає обговорення питань за наступними напрямами:

1. Трансформації сучасної економіки в умовах макроекономічної стабілізації.
  2. Управлінський інструментарій розвитку в умовах інноваційної економіки.
  3. Інтелектуалізація управління стійким розвитком в умовах соціально-орієнтованої економіки.
  4. Стратегія формування сучасних напрямків розвитку економічних систем.
  5. Інформаційно-цифрова економіка в бізнес-середовищі: інноваційні практики.

Онлайн-формат конференції не став на заваді науковій спільноті в поширенні наукової практики та плідній дискусії протягом заходу.

Дякуємо організаторам за можливість долучитись до міжнародної конференції та почерпнути багато цінних наукових ідей!