1 жовтня 2021 р на кафедрі економіки та бізнес-технологій для здобувачів освіти першого та другого курсу (ПБТ-117б, ПТБД-118б, ПТБД-119б, ПТБД-219б) було проведено лекцію Олексієм Паращенко – засновником БФ «Сильна нація» та мережі спортивних клубів,

11 жовтня 2021, 12:29 pm Автор
Прочитано 289 разів Останнє редагування Вівторок, 08 лютого 2022 06:40

Провідні фахівці у сфері створення та розвитку бізнесу провели цікаву та мотивуючу лекцію про організацію та порядок створення власної справи, надали цінні практичні поради із власного підприємницького досвіду: на що першочергово привертати увагу, щоб визначитися зі сферою у якій планується власний бізнес, чим варто керуватись на перших кроках, на чому зробити акценти, які труднощі можуть спіткати та які бізнес інструменти використати, щоб з ними впоратись, тощо. Під час жвавої дискусії гості дали обґрунтовані відповіді на усі запитання студентів.

Ми щиро дякуємо Олексію та Ірині за те, що сприяли підвищенню професійного світогляду студентів й надихнули їх на підкорення нових горизонтів у багатьох сферах життя.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua