11 квітня 2023 р. о 15:30 відбудеться гостьова лекція Голови Правління Української Асоціації ФінТех та інноваційних компаній Ростислава ДЮКА на тему "Тенденції розвитку FinTech у світі та Україні"

11 квітня 2023, 11:46 am Автор 
Опубліковано в події
Прочитано 355 разів Останнє редагування Понеділок, 10 квітня 2023 11:50

11 квітня 2023 р. о 15:30  відбудеться гостьова лекція Голови Правління Української Асоціації ФінТех та інноваційних компаній Ростислава ДЮКА на тему "Тенденції розвитку FinTech у світі та Україні"

Ростислав Дюк має 15-річний досвід роботи в фінансовому та банківському секторі, включаючи позиції С-рівня в банках. У даний час займає посаду Голови правління Української Асоціації ФінТех та інноваційних компаній (Ukrainian Association of Fintech and Innovation Companies). До заснування Асоціації працював як Team Lead в проекті USAID «Трансформація фінансового сектору» і відповідав за Digital Finance. Ростислав є членом Громадської ради та головою комітету по ФінТеху при Міністерстві цифрової трансформації України, автором першого Українського Фінтех каталогу і Карти екосистеми, ідеологом UAFIN.TECH – найбільшої фінтех-конференції у Східній Європі та CIS регіоні, експертом Українського фонду стартапів.

 

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб долучитися до заходу!
https://us02web.zoom.us/j/87553490713?pwd=amU2MzkzcmE2ZjBlVFMzZzIwK3dCdz09
Організатори: Українська Асоціація ФінТех та інноваційних компаній спільно з кафедрою бізнес-аналітики та цифрової економіки НАУ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається