20 січня 2022, 6:50 am Автор
Прочитано 256 разів Останнє редагування Понеділок, 30 січня 2023 17:22

19 січня 2022 року о 12.00 до здобувачів освіти та колективу викладачів кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА з гостьовою лекцією на тему «Криптовалюти: світові тенденції та підходи до інвестування» завітав керуючий партнер компанії ITG, ТОП-3 трейдерів СНД за версією BTC Awords Ігор Олександрович Порох.

Зазначимо, що Ігор Олександрович з 2013 року займається торгівлею на фінансових ринках та з 2015 року розробкою аллометричних стратегій, завдяки чому на лекції здобувачі освіти отримали змістовні та обґрунтовані відповіді на запитання: як працює блокчейн, чи можливе існування блокчейна без біткоіна та існуваня біткоіна без блокчейна, що таке майнінг, яка мета створення біткоіна, які види криптовалют існують на сьогоднішній день та які з них найпопулярніші, чим відрізняються криптовалюти одна від одної, які переваги та недоліки інвестування у криптовалюти, як змінювалася ціна біткоіна в часі та з чого починати вивчення даного ринку. Також, в рамках лекції, слухачі зазирнули в історію крипти, яка починається ще з далекого 1984 року, розглянули світові тенденції та підходи до інвестування та разом зі спікером зробили декілька практичних завдань.

Слухачі під час лекції отримали декілька порад стосовно того, як розпочинати інвестування у криптовалюти, де і як їх зберігати та як захиститись від шахраїв, а також посилання на корисні ресурси, які можна використовувати.

Здобувачі освіти та колектив кафедри економіки та бізнес-технологій щиро вдячні Ігорю Олександровичу Пороху за цікаву зустріч, інформативну лекцію та практичні поради.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua