28 грудня 2021 року відбувся захист кваліфікаційних (дипломних) робіт здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти групи 216 М ОП «Підприємницька діяльність в авіації» кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ.

29 грудня 2021, 6:45 am Автор
Прочитано 246 разів Останнє редагування Понеділок, 30 січня 2023 17:44

З вітальним словом до здобувачів освіти звернулися заступниця декана Оксана  Попович, завідувачка кафедри Оксана Чумак та Голова екзаменаційної комісії по захисту кваліфікаційних робіт професорка кафедри екологічного менеджменту та підприємництва КНУ ім. Тараса Шевченка Маргарита Бердар.

Кваліфікаційні роботи виконані на актуальні теми у авіаційній галузі, мають практичну спрямованість, доповіді насичені цікавими результатами і презентаціями. Колектив кафедри щиро вітає своїх випускників з успішним захистом магістерських робіт та здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» з ОП «Підприємницька діяльність в авіації».

Пройдено завершальний  етап у навчанні, підсумовано результати, подолано найскладніший бар’єр і отримано перепустку у світ обраної професії. Пишаємося здобувачами та бажаємо, щоб накопичені під час навчання знання та досвід допомогли досягти висот у майбутній професійній діяльності, а теплі спогади про щасливі студентські роки запам’яталися на все життя.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua