Новини ФЕБА НАУ

Новини ФЕБА НАУ (461)

Профорієнтаційна зустріч в НВК «Ерудит»

3 листопада 2023, 1:38 pm Автор
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ

3 листопада представники факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) провели профорієнтаційну зустріч для учнів-випускників НВК «Ерудит» м. Києва.

Традиційно восени Студентська рада Факультету економіки та бізнес-адміністрування (СР ФЕБА) зібрала творчих і креативних здобувачів вищої освіти НАУ на українські благодійні вечорниці. Цьогоріч «Студентські вечорниці» ще й відбулись в день української писемності та мови, а тому особливе місце в програмі виступів зайняли авторські вірші та пісні від студентства.

З днем української писемності та мови!

27 жовтня 2023, 12:03 pm Автор
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ

Колектив факультету економіки та бізнес-адміністрування вітає з днем української писемності та мови !!!  Викладачі й здобувачі вищої освіти ФЕБА долучились до Всеукраїнського Радіодиктанту національної єдності. А також ФЕБА  став учасником  Марафону Національного авіаційного університету з нагоди свята.

Дебют Першокурсників ФЕБА

13 жовтня 2023, 9:57 am Автор
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ

13 жовтня відбувся «Дебют Першокурсника-ФЕБА». Творчий конкурс між командами здобувачів 1 курсу ФЕБА традиційно проводиться за підтримки та наставництва Студентської ради й Творчого об’єднання студентів і аспірантів ФЕБА.

26 вересня 2023 р. здобувачі освіти першого року ОС Бакалавр ОПП "Міжнародна економіка" та "Економічна кібернетика" в межах вивчення дисципліни "Історія української державності та культури" та проекту "Як тебе не любити, Києве мій?" прийняли участь в ознайомчій екскурсії "Шляхами стародавнього Києва".

На кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки відбулись заходи присвячені  відзначенню річниці Слобожанського контрнаступу Збройних сил України. Куратори академічних груп, здобувачі, запрошені гості згадали події річної давності, пов’язані з визволенням Харківщини від російського агресора.

Студенти першого курсу ОПП Економіка підприємства працювали волонтерами на благодійних заходах які відбувалися в Києві на початку жовтня :

-1 жовтня взяли участь у Київському марафоні Незламності, в рамках якого відбувався збір коштів на закупівлю військової техніки для ЗСУ через UNITED24.

-7 жовтня допомагали у благодійному забігу Race for the Cure організованим Фондом підтримки дорослих онкопацієнтів Inspiration Family, для підтримки українок, які під час війни борються з раком грудей.

Дякуємо за активну громадську позицію

Відзначення Всесвітнього дня Миру на факультеті економіки та бізнес-адміністрування має глибокий символізм, оскільки відображає відношення колективу викладачів і студентів до цінності майбутньої Перемоги України. Саме тому здобувачі 2 курсу ФЕБА створили інсталяцію «Ми-єдині, ми -  за Мир!». Композиція створена Журавльовою Каріною (група М-220), Андрущиною Дарʼєю (група М-220), Радкевич Катериною (група М-220), Хамаза Анастасією (група М-222) за підтримки відділу по роботі зі студентами Національного авіаційного університету.

14 вересня 2023 року відбулись збори трудового колективу факультету економіки та бізнес-адміністрування.

5 вересня представники  Студентської ради,  Творчого об’єднання студентів і аспірантів ФЕБА провели Квест першокурсника, на якому познайомили вступників із 90-річною історією та визначними місцями НА. Виконуючи цікаві й креативні завдання, першокурсники пізнали корпоративні цінності, вивчили девізи, звичаї  й традиції факультету та університету.