І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 051 «Економіка»

11 квітня 2024, 10:52 am Автор

11.04.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 051 «Економіка» (Економіка підприємства) ,учасниками якої стали здобувачі вищої освіти 2,3,4 курсів.

Студенти змагалися у вправності, знаннях та аналітичних здібностях в сфері економіки. Наші вітання переможцям, які проявили не лише високий рівень знань а й продемонстрували свою експертність.

За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 051 «Економіка» перемогу здобули:

І місце – Анастасія Берташ (група ЕП-312Б);

ІІ місце – Артем Біленко (група КБ-310Б);

ІІІ місце – Анастасія Бочко (група ЕП-312Б).

Дякуємо за сприяння та підтримку всім викладачам, організаторам та членам журі – їхні зусилля та професіоналізм зробили цей день надзвичайно цікавим та плідним для всіх учасників.

Олімпіада з економіки не лише сприяє підвищенню рівня знань серед студентів, а й створює можливості для спілкування, обміну досвідом та розвитку професійних навичок.

Дякуємо всім, хто долучився до олімпіади, і вітаємо усіх учасників зі старанними зусиллями та вражаючими досягненнями !