Круглий стіл «Інфраструктурне забезпечення авіаційної галузі»

2 червня 2023, 12:24 pm Автор

1 червня 2023 року  на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА відбувся круглий стіл «Інфраструктурне забезпечення авіаційної галузі» за участі експерта галузі Кирила Звонарьова присвячений 90-річчю Національного авіаційного університету.

Зустріч розпочалась із вступного слова завідувачки кафедри Олени Ареф’євої, яка зазначила, проблематика розвитку авіаційної галузі в умовах війни та в повоєнний період є надзвичайно актуальною.

В ході заходу Кирило Звонарьов представив доповідь на тему: «Авіатранспортна галузь в умовах війни та в повоєнний період». Під час свого виступу Кирило Звонарьов проаналізував можливі фактори, які впливатимуть на авіаційну галузь країни в повоєнний період, охарактеризував вплив цих факторів на зміну моделі авіаринку та на поведінку учасників ринку, обґрунтував дії, які доцільно здійснити кожній групі стейкхолдерів для забезпечення відродження авіатранспорту країни. На завершення зустрічі гість відповів на запитання присутніх.

Дякуємо спікеру за цікаву та змістовну доповідь та сподіваємось на подальшу співпрацю !