Круглий стіл на кафедрі економіки повітряного транспорту

16 травня 2024, 10:22 am Автор

16 травня 2024 року на кафедрі економіки повітряного транспорту у межах дисципліни «Лідерство та креативна економіка» було проведено круглий стіл зі здобувачами вищої освіти «Ключі до успішного лідерства у креативній економіці» за координації професорки кафедри Наталії Васюткіної.
До круглого столу долучились завідувачка кафедри Олена Ареф’єва, науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти кафедри першого (бакалаврського) рівня.

У своїх доповідях Коноваленко Іван, Берташ Анастасія,Бочко Анастасія, Паладич Катерина, Пікуза Анастасія, Гнисюк Анастасія, Костадінова Кароліна, Стремінська Катерина, розкрили основні аспекти лідерства, його роль у розвитку креативної економіки, зокрема дослідили якості та риси ефективних лідерів, їх роль в сучасних компаніях, узагальнили знання про цінності і їх вплив на розвиток підприємств, визначили особливості відкритої комунікації та співпраці, джерела конфліктів у командній роботі, ролі тімбілдінгу для покращення співпраці та спілкування в команді, розкрили вплив корпоративної культури на діяльність підприємств.
Здобувачі вищої освіти активно приймали участь в обговоренні та дискутували. Проведення круглих столів в рамках вивчення навчальних дисциплін дозволяє удосконалити навички аналізу актуальної інформації і публічних виступів, а також сприяє кращому засвоєнню матеріалу.