Квест «Посвята в першокурсники»

7 вересня 2021, 5:32 pm Автор
7 вересня ФЕБА Національного авіаційного університету було організовано квест «Посвята в першокурсники».

Нові студенти факультету познайомились із усіма сферами університету та згуртувались в одну студентську родину. Слушні настанови першокурсникам надавали студенти старших курсів. Під час квесту першокурсники познайомилися зі своїми наставниками-кураторами та зрозуміли, що група в якій їм навчатися завжди може бути справжньою дружньою командою. Квест був дуже цікавим і насиченим, під час якого першокурсники з великим інтересом та ентузіазмом виконали всі завдання.

Колектив економіки та бізнес-технологій кафедри бажає, щоб вогонь, запалений в очах і серцях першокурсників під час даного заходу, ніколи не згас, нехай він горить упродовж усього їх яскравого студентського життя!!!