Пленарне засідання ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми економіки та бізнесу» на відзначення Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку

10 листопада 2022, 8:25 pm Автор 
Прочитано 283 разів Останнє редагування Субота, 28 січня 2023 15:58
10 листопада, коли увесь світ відзначає Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку, кафедрою економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ було проведено Пленарне засідання ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми економіки та бізнесу».
 
З вітальними словами до учасників виступили поважні гості, зокрема: Корховий Ігор - заступник Міністра розвитку громад та територій України з питань європейської інтеграції; Москаленко Олександр – директор Департаменту митної політики Міністерства Фінансів України; Peter Szatmari - Vice-Rector for General Affairs and Public Repaltins Milton Friedman University (Budapest, Hungary); Octavian Țîcu - Faculty of International Relations, Associate Professor, Political Sciences and Journalism Free International University of Moldova, Ministry of Youth and Sport (2013), Member of Parliament (2019-2021).
 
У роботі конференції взяли участь більше 100 учасників. Організаторами конференції виступили: Міністерство освіти і науки України, Національний авіаційний університет, Батумський державний університет імені Шота Руставелі (Грузія), Батумський учбовий університет навігації (Грузія), Університет Мілтона Фридмана (Угорщина), Державний біотехнологічний університет. Робота конференції відбулася за сприяння: Української універсальної біржі, Всеукраїнської асоціації контактних центрів, Асоціації митних брокерів України.
 
Основна мета кафедральної міжнародної науково-практичної конференції полягає у науковій апробації результатів теоретичних і прикладних досліджень, які стосуються розробки та впровадження новітніх принципів, методів та моделей в системі управління розвитком економіки, а також застосування підходів, механізмів й інструментарію у вирішенні проблем і визначення трендів розвитку бізнесу задля підвищення якості прийнятих управлінських рішень в контексті сучасних проблем та протиріч глобалізації, моделювання складних систем різної природи, що забезпечує конкурентоспроможність суспільства та бізнесу у міжнародному цифровому просторі та за умов євроінтеграції.
 
Даний захід було продовжено 11 листопада на засіданнях секцій, де обговорювались питання, які є найбільш актуальними для сьогодення за умов військових дій в Україні: бізнес-процеси, стратегічний розвиток, цифрова трансформація, митна політика, облік й оподаткування, маркетингові технології.
 
Завідувач кафедри Оксана Чумак також цього дня звернулась із вітальними словами до учасників ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Механізми забезпечення сталого розвитку економіки: проблеми, перспективи, міжнародний досвід», яка проводилась на базі Державного біотехнологічного університету та до учасників Круглого столу «Економіка, бізнес, освіта: відновлення і розвиток» Первомайського навчально-наукового інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.
 
Проведення науково-комунікативних заходів сьогодні є важливим, оскільки дозволяє розвиватись професійно, піднімати до дискусій складні науково-практичні питання, переймати досвід зарубіжних країн, віднаходити шляхи розвитку вітчизняної науки та прикладної економіки у воєнний час.
 
Принагідно, дякуємо кожному гостю та учаснику, прагнемо надалі до наукової співпраці, зичимо усім мирного неба, перемоги!
 
Електронний збірник матеріалів конференції та Резолюція, невдовзі будуть представлені на сайті кафедри.
 
 
 
 
 
 
 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається