Профорієнтаційна робота на кафедрі економіки повітряного транспорту

22 квітня 2024, 7:45 am Автор

22.04.2024 в рамках профорієнтаційної роботи на кафедрі економіки повітряного транспорту була проведена зустріч з одинадцятими класами  Академічного ліцею «Спектр» Новокаховської міської ради.

Доцент кафедри Катерина Антоненко провела «віртуальну» екскурсію у майбутнє здобувачів вищої освіти за ОПП «Економіка підприємства», окресливши плюси професії, основні дисципліни, які будуть вивчатися, можливості працевлаштування, пофесійні навички, які можуть опанувати майбутні вступники, а також різномаїття студентського життя та можливості реалізації творчого потенціалу, які надає Національний авіаційний університет для кожного здобувача вищої освіти.

Чекаємо майбутніх вступників на ОПП «Економіка підприємства» !