Розширене засідання кафедри економіки та бізнес-технологій

2 лютого 2023, 3:41 pm Автор

31 січня 2023 року на факультеті економіки та бізнес-адміністрування пройшло розширене засідання кафедри економіки та бізнес-технологій.

У засідання взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри економіки та бізнес-технологій, академічні стейкхолдери: директор ТОВ «Капсулар» – Олександр Юрійович Нагорний (член Ради роботодавців ФЕБА), фінансовий директор ТОВ «Віжн партнер» – Кудра Олеся Валеріївна,  засновник рекламного агентства «Moon» – Дмитро Андрєєв, здобувач освіти  ОС «Магістр» ОПП «Підприємництво та бізнес-технології» – Оля Енес, ОС «Бакалавр» ОПП «Підприємництво та бізнес-технології» – Руслана Дорошук і ОПП «Митна та біржова справа» – Денис Довгалюк.

Під час засідання було обговорено доцільність внесення змін до ОПП другого (магістерського) рівня «Підприємництво та бізнес-технології» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Гарант ОПП «Підприємництво та бізнес-технології» ОС «Магістр» – к.е.н., доцент Школенко Оксана Борисівна  презентувала зміст пропонованих зміст. Слова підтримки, а також позиції дискусійного характеру щодо запропонованих змін висловили здобувачі освіти, стейкхолдери  та викладачі кафедри.

За результатами обговорення було прийнято рішення внести такі зміни:

1. уточнюючого характеру щодо окремих термінів, цілі ОПП, назви навчальної лабораторії, програмного забезпечення;
  2. уточено взаємозв’язки між ОК у Структурно-логічній схемі ОПП;
  3. уточнено зміст ФК 6 та ФК 7 і ПРН 10 щодо врахування галузевого аспекту авіації;
  4. замінено назву ОК 7 Стратегічне управління розвитком бізнесу на Стратегічне управління розвитком авіаційного бізнесу; ОК 5 курсовий проект замінено на курсова робота.