Відзначення Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир

8 березня 2024, 2:23 pm Автор 
Прочитано 60 разів

8 березня у світі відзначають Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир. Першочерговою суттю цього дня є виокремлення права жінок і привернення уваги до важливих питань, як-то гендерна рівність, сексизм, насильство щодо жінок та репродуктивні права.

Однак у роки радянського союзу день, що покликаний нагадувати про боротьбу жінок за свої права, про досягнення жінок у культурних, політичних, соціально-економічних сферах, перетворився в свято жіночої краси і тюльпанів.

8 березня 1977 року Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію, яка пропонувала країнам світу «відзначати Міжнародний день прав жінок і міжнародного миру». Саме таке трактування має сенс. Цей день пов’язаний з історією жіночого активізму у світі, де жінки вимагали скоротити робочий день, забезпечити рівні з чоловіками умови оплати праці, надати виборче право.

Ніякі права і свободи не даруються просто так. Вони виборюються. Право жінок на освіту, право голосувати і бути обраними, право на працю треба було вибороти. 8 березня – це про права жінок.

Саме тому 8 березня на кафедрі економіки та бізнес-технологій пройшов захід «Непереможна українська жінка», присвячений Міжнародному дню боротьби за права жінок і міжнародний мир.

Українська жінка може бути різною, але в будь-якому напрямі - вона непереможна! І ніщо не повинно похитнути ії у боротьбі за перемогу!

Сучасні українські жінки живуть активно. Вони є успішними власницями бізнесу, турботливими матусями, коханими дружинами, веселими подругами, уважними доньками та онуками, кмітливими спеціалістками у різних напрямках, відважними захисницями на фронті… Вони беруть на себе велику відповідальність та є важливими ланками суспільства.

Користуючись нагодою, вітаємо всіх зі світом. Нехай ваша душа до країв наповниться світлом і теплом перших сонячних променів, радістю від щирих побажань і сюрпризів, ніжністю від квітів і приємних подарунків! Нехай у Ваших домівках панують мир, взаєморозуміння і злагода, у серцях – добро і любов, у справах – мудрість.

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається