Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських проектів «Від ідеї до успіху»

4 травня 2020, 10:39 am Автор
Прочитано 1020 разів Останнє редагування Неділя, 29 січня 2023 16:07

29 квітня 2020 року відбувся Всеукраїнський конкурс студентських проектів «Від ідеї до успіху» в режимі відео-конференції на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Модератор конкурсу, завідувач кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, член-кореспондент НАН України, доктор економічних наук, професор Шинкарук Лідія Василівна наголосила на головній меті конкурсу, яка полягає у реальній можливості молоді реалізувати свій потенціал через презентацію професіоналам у сфері бізнесу своїх ідей, а роботодавцям не тільки справедливо оцінити представлені проекти, а й сприяти їх реалізації.

Загалом заявки на участь у конкурсі було подано 52 проекти з 7 університетів України, серед яких у відбірковий тур пройшли 22 проекти.  Серед представлених робіт рейтингова комісія в 2-му турі проектів оцінила та обрала 6 проектів, які зацікавили роботодавців, серед яких був відібраний бізнес-проект студента 2 курсу ФЕБА спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Боженка Дениса як номінанта на перемогу. За підсумковими результатами бізнес-проект Боженка Дениса «Від ниточки до широкого майбутнього» (науковий керівник: к.е.н, доцент Оксана Школенко) завоював почесне ІІ-ге місце.

Презентація бізнес-проекту: https://www.youtube.com/watch?v=dZGRYUAO2-c&list=PL43BP-5VKAbTACbdm0KNAwxuOjRF2s9Ll&index=3&t=0s Денис довів, що виробництво еко-торбинок є прибутковим та привабливим з точки зору інвестування. Представники конкурсної комісії з роботодавців визнали, що презентований проект відрізняться своєю актуальністю, економічною привабливістю та є екологічно відповідальним.

Завідувач випускової  кафедри економіки та бізнес-технологій НАУ Наталя Ушенко відзначила, що такі практично-орієнтовані досягнення займають особливо почесне місце серед інших наявних досягнень наших послідовників, оскільки пріоритетно відображають комплекс набутих компетентностей зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» - здатність організувати власну справу.  Ми пишаємося таким суттєвим практично-орієнтованим досягненням та успішністю студента.

Вітаємо переможця та наукового керівника з перемогою! Бажаємо нових перемог та наукових творчих здобутків в майбутньому!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua